Ви можете зв'язатися з нами за телефоном:    (044) 206 36 20

Оберіть мову:русукр

Дізнайтеся першим про новинки та акції!

Ми приймаємо замовлення на виготовлення спеціальних ланцюгів і запчастин до них!

ПрезентацияПрезентація!

Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю "УКР-ТЕХНО-ЦЕПЬ" реалізує широкий асортимент промислових ланцюгів усіх видів і типорозмірів, таких як привідні роликові, привідні втулкові, привідні зубчасті, тягові пластинчаті, вантажні, варіаторні, круглоланкові та інші. 

 

Також наша компанія займається постачанням тавотниць для промислового устаткування і є виробником металорукава. "УКР-ТЕХНО-ЦЕПЬ" поставляє ланцюги, тавотниці та металорукав на ринок України більше двадцяти років, що гарантує високу якість нашої продукції.


Ланцюги, які ми пропонуємо, використовуються в усіх галузях промисловості: машинобудування, нафто- і газодобувна промисловість, металургія, харчова і деревообробна промисловості, сільське господарство тощо.


Кваліфікація наших фахівців допоможе Вам отримати найповнішу та точну інформацію про характеристики ланцюгів, наявність їх на складі, термінах і умовах постачання. Також співробітники "УКР-ТЕХНО-ЦЕПЬ" завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта, надають знижки та гнучкі умови роботи.


Наш асортимент формується виходячи з потреб покупця, постійно і активно розширюється, тому наші склади завжди повні необхідним для Вас товаром. Головний принцип роботи компанії "УКР-ТЕХНО-ЦЕПЬ" – це якісне задоволення потреб замовника в товарах. Сподіваємося на взаємовигідну співпрацю. 

S-group - создание сайтов
slide
slide