Ви можете зв'язатися з нами за телефоном:    (044) 206 36 20

Оберіть мову:русукр

Дізнайтеся першим про новинки та акції!

Ми приймаємо замовлення на виготовлення спеціальних ланцюгів і запчастин до них!

ПрезентацияПрезентація!

Оплата

Оплата здійснюється наступними засобами:

 

  • Готівковий розрахунок

Ви оплачуєте замовлення готівкою кур'єру при його отриманні. Разом з замовленням Ви отримуєте всі необхідні документи.

 

  • Безготівковий розрахунок для юридичних осіб*,**,***

Оплата замовлень клієнтами-юридичними особами можлива тільки за безготівковим розрахунком. Після оформлення замовлення нашими фахівцями буде сформований рахунок на оплату, який Ви зможете отримати по факсу, або на е-мейл, роздрукувати та оплатити. Грошові кошти надійдуть на наш рахунок через 2-3 робочих дні після оплати замовлення. Всі необхідні для бухгалтерії документи видаються разом із замовленням при отриманні.

Увага! При реєстрації необхідно вказувати реквізити суворо у відповідності з установчими документами організації, яка є платником і одержувачем замовлення.

У зв'язку з вимогами законодавства оплата не може бути прийнята, якщо: замовлення оформлене фізичною особою, а оплачує юридична особа; замовлення оформлене юридичною особою "А", а оплату справляє юридична особа "В"; замовлення оформлене юридичної особою , а оплату справляє фізична особа.У зазначених випадках грошові кошти будуть повернені платнику.

 

  • Накладний платіж

Накладний платіж - це можливість оплати замовлення у момент його отримання в поштовому відділенні або кур'єру служби EMS, Нова пошта, Ін-тайм. Оплата післяплатою можлива тільки за умови доставки поштою по Україні.

Звертаємо Вашу увагу, що вартість замовлення при оплаті способом післяплати складається з: заявленої вартості замовлення (тобто вартості замовлених Вами товарів); поштового тарифу, що визначається залежно від ваги і відстані; страхового збору; плати за тарифом на пересилання внутрішніх простих   поштових переказів . Відсоток оплати залежить від відправленої суми і не залежить від технології пересилання грошових коштів.

Точна сума витрат за пересилання післяплатою буде розрахована нашими фахівцями, і повідомлена до відправки Вам замовлення

При замовленні оплати накладним платежем Вам необхідно вказати:службу доставки, яку Ви вибираєте; номер відділення служби доставки; вашу точну адресу; ПІБ, згідно паспортних даних одержувача. Прохання звернути увагу, що при отриманні замовлення наявність паспорта є обов'язковим!

 

  • Банківський переказ*,**,***

Ви можете оплатити замовлення через будь-який банк, що діє на території України. Термін зарахування грошових коштів - 2-3 робочих дні

Пам'ятайте, що при оплаті банківського переказу додатково стягується комісійний збір банку за переказ грошових коштів.

Якщо Ви заповнюєте бланк банківського або поштового переказу вручну, обов'язково вказуйте всі дані, які Вами отримані в рахунку від наших фахівців.

 

  • Поштовий переказ*,**,***

Ви можете зробити попередню оплату замовлення на пошті.

Бланк поштового переказу з усіма параметрами Вашого замовлення Ви зможете отримати безпосередньо після завершення оформлення замовлення у наших співробітників по електронній пошті або по факсу.

Якщо Ви заповнюєте бланк поштового або телеграфного переказу вручну, обов'язково вказуйте в якості одержувача платежу дані зазначені у Вашому рахунку.

Термін переказу грошових коштів поштою становить 7-10 робочих днів. У випадку якщо Ви хочете отримати інформацію про дату доставки відправленого переказу одержувачу, Ви можете скористатися додатковою послугою повідомлення про вручення поштового переказу.

 

*100% передплата

**часткова передплата (індивідуально)

****відстрочка платежу (індивідуально)

 

 

Вартість замовлення залежить від об'єму необхідної Вам продукції:

Категорія товару

Роздріб

Дрібний опт

Оптова

Всі категорії товару

до 10000 грн

від 10 000 до 50000 грн

понад 50 000 грн

 

S-group - создание сайтов
slide
slide